• Tavo Kelias, Tavo Išsilavinimas !

  Didelės Svajonės
  Prasideda Čia

  Mūsų mokymo centro misija, kiekvienam besimokančiajam suteikti bendrąjį ir modernų šiuolaikinį profesinį išsilavinimą, ugdyti pilietiškai brandžią, išsilavinusią asmenybę, gebančią prisitaikyti aplinkoje, darbo rinkoje ir teikiančią naudą visuomenei.

Dienynas

Prisijungimas prie dienyno.

Mokymo programos

Informacija apie mokymo centre organizuojamas mokymo programas.

Tvarkaraštis

Pamokų tvarkaraštis.

Apie Mus Kas Mes Esame

Mokymo centro istorija prasidėjo 1983 m. rugsėjo 1d., kaip naujos, 58 vidurinės profesinės mokyklos.

Šiais metais į mokyklą buvo priimti 162 moksleiviai kurie mokėsi šių specialybių: maisto pramonės įrengimų derintojai, mėsos iš pjaustytojai ir dešrų formuotojai, sūrių gamintojai ir formuotojai, traktorių, automobilių, žemės ūkio paskirties mašinų šaltkalviai-remontininkai, nenugriebto ir rūgštaus pieno produktų meistrai. 2000 m. liepos 1 d. reorganizavus aukštesniąją žemės ūkio ir maisto pramonės mokyklą įkurtas Utenos regioninis profesinio mokymo centras.

  Plačiau

  mūsų blogas Naujienos

  Mokymo centro teikiamos paslaugos Paslaugų sąrašas

  Ūkininkų ir traktorininkų mokymas

  Vykdome TR1, TR2, SZ ir SM kategorijų traktorininkų mokymus, keičiame traktorininkų pažymėjimus:

  SUAUGUSIŲJŲ TĘSTINIS PROFESINIS MOKYMAS

  Utenos regioniniame profesinio mokymo centre vykdomas suaugusiųjų (tęstinis) profesinis mokymas, kurio metu bendradarbiaujant su Užimtumo tarnybos teritoriniais skyriais, socialiniais partneriais bei pageidaujančiais mokytis už savo lėšas, yra sudaromos galimybės persi-kvalifikuoti bei kelti kvalifikaciją.

  NEĮGALIŲJŲ PROFESINĖ REABILITACIJA

  Utenos RPMC Suaugusiųjų mokymo skyriuje teikiame profesinės reabilitacijos paslaugą asmenims, turintiems fizinę, jutimo, psichinę ir intelekto negalią, kurių darbingumas yra 0-45 %,

  Vairavimo mokykla

  Mūsų centre vykdomas B kategorijos kelių transporto priemonių vairuotojų rengimas. Mes jau esame išugdę itin didelį skaičių pavyzdingų vairuotojų bei sulaukę pačių gražiausių žodžių už puikiai atliktą darbą. Mes kviečiame papildyti šių pavyzdingų vairuotojų gretas ir užsiregistruoti į mūsų rengiamus kursus.

  en_US