MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA Utenos RPMC

Su grauduliu išlydėta vasara spalvotais žiedais ir vėl nubarstė takus rugsėjui... Utenos RPM centre RUGSĖJO 1-OSIOS – MOKSLO IR ŽINIŲ DIENOS – šventė buvo pradėta „Tautiška giesme“, vienijančia ne tik mokymo centro bendruomenę, bet ir visas ugdymo įstaigas. Pilnut pilnutėlė aktų salė liudijo dar vieną pradžią. Pradžią naujo ėjimo, naujo pažinimo, MOKINIO ir MOKYTOJO naujo buvimo kartu –  juk laukia tiek naujovių, tiek nežinomybės...

–Su dideliu nerimu kalbame apie mažėjantį mokinių skaičių ir mokyklų laukiančias pertvarkas, tačiau džiaugiuosi, kad mūsų profesinio mokymo centrą pasirinko nemažas būrys moksleivių,– sveikindamas mokinius, tėvelius ir mokytojus kalbėjo mokymo centro direktorius Zenonas Alekna.

Pasveikinti mokinių ir buvusių kolegų atvyko ir seimo narys Edmundas Pupinis. Jo teigimu, jauno žmogaus rankose yra visas pasaulis. Reikia siekti savo svajonių ir jos pavirs realybe. Reikia nebijoti susidurti su iššūkiais, padedančiais žmogui atpažinti save kitokį – vežlų, energingą, pilną gyvenimo džiaugsmo...Tokį mokinį, anot renginio vedėjos mokytojos Daivos, padės kurti ir MOKYTOJAS, pastaruoju metu ypač trypiamas, tačiau nepalūžtantis, o tikintis, kad tuoj tuoj danguje nušvis vaivorykštė, kurią pamatyti galima tik ištvėrus lietų...Tad linkint sėkmės, gražių mokyklinio gyvenimo akimirkų pirmakursiai išlydėti į pirmąją pamoką, į pirmąjį susitikimą su grupių vadovais. Išlydėti su šypsenomis veide, kad pradžia, nauja pradžia tikrai būtų viltinga.