Apie Mus

Misija

Kiekvienam besimokančiajam suteikti bendrąjį ir modernų šiuolaikinį profesinį išsilavinimą, ugdyti pilietiškai brandžią, išsilavinusią asmenybę, gebančią prisitaikyti aplinkoje, darbo rinkoje ir teikiančią naudą visuomenei.

Plačiau

Filosofija

Pilietiškai aktyvi, besimokanti organizacija, turinti tinkamą, pažangią mokymosi infrastruktūrą, siekianti žinių, studijų tęstinumo, lanksčios mokymosi rezultatų kaupimo ir pripažinimo sistemos, ugdanti socialinę atsakomybę ir pagarbą žmogui.

Plačiau

Vizija

Iniciatyvi, rengianti regiono ir šalies darbo rinkos poreikius atitinkančius specialistus, lanksčiai, tinkamai ir operatyviai reaguojanti į besikeičiančios aplinkos veiksnius mokymo(-si) įstaiga.

Plačiau

Vertybės

Pozityvūs ir pagarbūs santykiai, tolerancija. Pagarba paremti mokinių ir mokytojų, mokytojų ir mokytojų bei visuomenės narių tarpusavio santykiai, iškilusių iššūkių sprendimas neįžeidžiant asmens.

Atsakomybė. Atsakomybės ugdymas per pareigą, būtinybę atsakyti už savo elgesį, veiklą, pasirinkimus, priimtus sprendimus garantuoja sėkmingą asmenybės augimą.

Plačiau

Istorija

Mokyklos istorija prasidėjo 1983 m. rugsėjo 1d., kaip naujos, 58 vidurinės profesinės mokyklos.

Plačiau

Strategija

Utenos regioninis profesinio mokymo centras – besimokanti organizacija, pasižyminti komandinio mokymo, persidengiančios vizijos, asmeninio meistriškumo, sisteminio mąstymo bruožais.