Biblioteka

NAUJOS KNYGOS UTENOS RPM CENTRO BIBLIOTEKOJE

N. Černyševskis yra pasakęs, kad „visos geros knygos panašios tuo, kad būtinai sukelia skaitytojo norą galvoti apie tai, kas teisinga, gražu, naudinga žmonėms.“ Būtent tokias knygas įsigijo Utenos RPMC biblioteka. Bibliotekos vedėja Vida Šiaudžionienė kviečia skaitytojus paskubėti susipažinti su naujomis ir įdomiomis knygomis:

  • Eimanto Gudo „Mėlynas kraujas“. Tai pasakojimas apie įtakingiausias Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės gimines: Radvilas, Chodkevičius, Pacus, Sapiegas ir Tiškevičius. Per amžių rūką skaitytojas įžvelgs šių giminių klestėjimo ir nuopuolių, meilės ir intrigos ženklus.
  • Įtraukiančiu stiliumi parašyta Karolio Klimo knyga „Mokytojas“ skatina atskleisti individualumą, įkvepia drąsos laužyti stereotipus. Tai knyga ir mokytojui, ir vyresnių klasių mokiniui. Ir dar ypatinga dovana nuo autoriaus – privalomas neprivalomų knygų sąrašas.
  • Pati sunkiausia kova yra kova su savimi – taip sako knygos „Kiekvienos dienos terapija“ autorius Benas Lyris. Tai įkvepianti gyvenimo knyga, kviečianti „Švęsti gyvenimą su visomis jo formomis, visais pavidalais, su visais sutiktais žmonėmis…“
  • Besidominčių rimtais teisiniais reikalais laukia „LR Darbo kodeksas“. Tai leidinys su pakeitimais ir papildymais.