KOMPIUTERIŲ TINKLŲ APTARNAVIMO TECHNIKAS

Valstybinis kodas
T43061207

Programos trukmė
1 metai

Programos apimtis mokymosi kreditais
50 kreditų

Būtinas minimalus išsilavinimas
Vidurinis + 1 kvalifikacija

Suteikiama kvalifikacija
Kompiuterių tinklų aptarnavimo technikas

Plačiau apie specialybę

Kompiuterių tinklų aptarnavimo techniko modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam kompiuterių tinklų aptarnavimo technikui parengti, kuris gebėtų savarankiškai valdyti ryšių technologijų problemas, diegti ir prižiūrėti informacinių ir ryšių technologijų sprendimus, valdyti informacijos saugumą bei informacinių ir ryšių technologijų pokyčius. 

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs kompiuterių tinklų aptarnavimo techniko kvalifikaciją, galės dirbti informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus verslo įmonėse, kitų sektorių organizacijų informacinių technologijų padaliniuose. 

Dirbama individualiai ir (arba) komandoje, galimas lankstus darbo grafikas, nuotolinis darbas. Kompiuterių tinklų aptarnavimo techniko tipinės darbo priemonės: programinė ir techninė įranga, tinklo valdymo programinė įranga ir įrankiai, diagnostinės priemonės, testavimo įrankiai, komunikacinė įranga. 

Kompiuterių tinklų aptarnavimo technikui svarbios šios asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, dėmesio koncentracija. 

Pastaba: į mokymo programas, kurių kodai prasideda raide P priimami asmenys, neturintys kvalifikacijos ir jų apimtis kreditais ilgesnė, o į programas, kurių kodai prasideda raide T – asmenys, kurie jau turi įgiję kokią nors kvalifikaciją ir jų apimtis kreditais trumpesnė.

TURI MUMS KLAUSIMŲ? REIKIA PAGALBOS?

Užpildyk formą ir mes su tavimi susisieksime!

    DALINKIS SU DRAUGAIS

    Related Projects