(KARU SU SOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ UGDYMO PROGRAMA)

PLYTELIŲ KLOJĖJO–TINKUOTOJO PADĖJĖJO

Valstybinis kodas
P21073211

Programos trukmė
3 metai

Programos apimtis mokymosi kreditais
60 kreditų

Būtinas minimalus išsilavinimas
Nereglamentuotas ir mokymasis socialinių įgūdžių ugdymo programoje

Suteikiama kvalifikacija
Plytelių klojėjo padėjėjas, tinkuotojo padėjėjas.

Plačiau apie specialybę

Plytelių klojėjo-tinkuotojo padėjėjo modulinė profesinio mokymo programa skirta kvalifikuotam plytelių klojėjo padėjėjui ir tinkuotojo padėjėjui parengti, kuris gebėtų, prižiūrint aukštesnės kvalifikacijos darbuotojui, vykdyti bendrąsias veiklas statybos objekte, apdailinti paviršius plytelėmis ir remontuoti plytelių dangą, tinkuoti statinio vidaus patalpas ir išorės konstrukcijas. 

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs plytelių klojėjo padėjėjo ir tinkuotojo padėjėjo kvalifikacijas, galės dirbti statybos įmonėse. 

Darbo sąlygos: veikla susijusi su sunkiu rankiniu fiziniu darbu, dažniausiai dirbama patalpose. Dėl darbų specifikos darbuotojas aprūpinamas specialiąja apranga. 

Plytelių klojėjo padėjėjas ir tinkuotojo padėjėjas savo veikloje vadovaujasi darbuotojų saugos ir sveikatos, ergonomikos, darbo higienos, priešgaisrinės saugos, aplinkosaugos reikalavimais, tvarios statybos principais. 

Būsimo darbo specifika. Asmuo, įgijęs plytelių klojėjo padėjėjo ir tinkuotojo padėjėjo kvalifikacijas, galės dirbti statybos įmonėse.

TURI MUMS KLAUSIMŲ? REIKIA PAGALBOS?

Užpildyk formą ir mes su tavimi susisieksime!

    DALINKIS SU DRAUGAIS

    Related Projects