Projektai

UTENOS RPM CENTRE ĮTEIKTI EUROPASS MOBILUMO DOKUMENTAI

2024 m. gegužės 14 d. Utenos RPM centro kiemelyje vyko renginys, skirtas Lietuvos įstojimo į ES 20-čiui. Renginį pradėjo centro direktorė Loreta Baltuškienė – pasveikino dalyvavusius Erasmus + projektuose ir pasidžiaugė suteikta proga atlikti trumpalaikes stažuotes užsienio verslo įmonėse, plėsti akiratį, įgyti tarptautinės darbo patirties, kuri ateityje atvers daugiau galimybių. Už puikų mobilumo projektų įgyvendinimą 2024 kovo mėn. mokyklai suteiktas „Kokybės pažymėjimas“ (jis galios iki 2027m. vasario mėn. pabaigos). Tai puikus įvertinimas!
Už aktyvų dalyvavimą projektinėje veikloje projektų vadovė Nijolė Gailešienė AČIŪ tarė visiems stažuočių dalyviams. Priminė, kad 2023–2024 m. m. jose dalyvavo net 71 mokinys (Maltoje, Lenkijoje, Graikijoje, Ispanijoje, Italijoje, Austrijoje), o profesines žinias gilino bei gerino užsienio kalbos įgūdžius net 30 mokytojų ir administracijos darbuotojų (Lenkijoje, Maltoje, Kipre ir Italijoje). Stažuočių dalyviai pasidalijo gerąja patirtimi, paragino vieni kitus aktyviau dalyvauti atrankose ir vykti į stažuotes ar darbo stebėjimo vizitus.
Šventę vainikavo Europass mobilumo dokumentų įteikimas ir bendra nuotrauka pavasariškai pražydusiame mokyklos kiemelyje!