Pramogos

UTENOS RPM CENTRO MOKINIAI STAŽUOJASI ITALIJOJE

Utenos RPM centro mokiniai šiuo metu atlieka praktiką Italijos įmonėse pagal Erasmus+ programos mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-VET-000004756
Būsimi virėjai ir socialinio darbuotojo padėjėjai savo praktinius įgūdžius tobulina Italijos įmonėse ir restoranuose, vaikų namuose. Laisvu metu turi galimybę susipažinti su Pietų Italijos turtinga kultūra, nuostabia gamta, skoniais, tradicijomis.
Italijoje mokiniai tobulina ir gilina praktinius įgūdžius, susipažįsta su nacionaline italų virtuve. Utenos RPM centro būsimieji virėjai gamina šio regiono virtuvei būdingus patiekalus. Socialinio darbuotojo padėjėjo specialybės merginos vaikų namuose bendrauja su ten gyvenančiais vaikais, atlieka įvairius pagalbinius darbus.
Mokiniai džiaugiasi turėdami galimybę įgyti patirties, dirbdami tarptautinėje komandoje. Jie ne tik ugdo savo profesinę patirtį, bet ir tobulina užsienio kalbos įgūdžius profesinėje veikloje, įgyja pasitikėjimo savimi, plečia sociokultūrinį akiratį. Dalyvių įgyti mokymosi rezultatai stažuotės metu bus pripažinti ir įvertinti Europass mobilumo dokumentais, stažuotės sertifikatais.
Stažuotė vyksta įgyvendinant ERASMUS + programos mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-VET-000004756