ATRANKA Į STAŽUOTĘ MALTOJE
Dėmesio!!! Skelbiama atranka mokiniams, norintiems atlikti praktiką Maltoje. Stažuotė vyks 2022 lapkričio 16 – gruodžio 07 d. Atrankoje gali dalyvauti automechaniko, konditerio ir virėjo specialybių mokiniai. Dalyvaudamas stažuotėse užsienio šalyse Tu ne tik įgysi neįkainojamų praktinių įgūdžių, bet ir susipažinsi su kitų šalių kultūra, papročiais, įgysi komandinio darbo patirties. Kultūrinių skirtumų patyrimas praturtins Tavo gyvenimą. Nepraleisk galimybės nemokamai pakeliauti po Europą ir tobulėti profesinėje srityje! Norintys dalyvauti turi užpildyti dalyvio anketą internete. Apie atrankos rezultatus dalyviai bus informuoti el. paštu individualiai. Atrinkti dalyviai turės pateikti asmens dokumento ir sveikatos draudimo kortelės kopiją. Nepilnamečiai dalyviai – tėvų sutikimą dalyvauti stažuotėje.
Stažuotė vyks įgyvendinant ERASMUS + programos mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-VET-000004756
Atrankos anketą rasite –
UTENOS RPM CENTRE STAŽUOJASI MARIJAMPOLĖS PROFESINIO RENGIMO CENTRO MOKINIAI
Rugsėjo 19 -23 dienomis Utenos RPM centre vieši Marijampolės profesinio rengimo centro mokiniai. Mokymai įgyvendinant projekto „PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ ĮGIJIMAS UTENOS MAISTO PRAMONĖS SEKTORINIAME PRAKTINIO MOKYMO CENTRE“ Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0008 veiklas vyksta mėsos pusgaminių gamybos laboratorijoje. Dirbant maisto pramonės gamybos laboratorijose didelis dėmesys skiriamas saugiam darbui su įrenginiais. Susipažinę su darbo saugos taisyklėmis, įrenginių veikimo principu, naudodamiesi technologinėmis kortelėmis, mokiniai gamina įvairius kiaulienos pusgaminius. Svečius mėsos gaminių ruošimo subtilybių moko Utenos RPM centro mokytoja metodininkė Ramunė Ražanskienė. Mokymus kasdien vainikuoja patiekalų patiekimas ir degustacija.
Praktiniai mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „PRAKTINIŲ ĮGŪDŽIŲ ĮGIJIMAS UTENOS MAISTO PRAMONĖS SEKTORINIAME PRAKTINIO MOKYMO CENTRE“ Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0008
ATRANKA Į STAŽUOTĘ AUSTRIJOJE

Dėmesio!!! Skelbiama atranka mokiniams, norintiems atlikti praktiką Austrijoje. Stažuotė vyks 2022 spalio – lapkričio mėn. Atrankoje gali dalyvauti socialinio darbuotojo, virėjo, automechaniko, suvirintojo specialybių mokiniai. Dalyvaudamas stažuotėse užsienio šalyse Tu ne tik įgysi neįkainojamų praktinių įgūdžių, bet ir susipažinsi su kitų šalių kultūra, papročiais, įgysi komandinio darbo patirties. Kultūrinių skirtumų patyrimas praturtins Tavo gyvenimą. Nepraleisk galimybės nemokamai pakeliauti po Europą ir tobulėti profesinėje srityje! Norintys dalyvauti turi užpildyti dalyvio anketą internete. Apie atrankos rezultatus dalyviai bus informuoti el. paštu individualiai. Atrinkti dalyviai turės pateikti asmens dokumento ir sveikatos draudimo kortelės kopiją. Nepilnamečiai dalyviai – tėvų sutikimą dalyvauti stažuotėje.

Stažuotė vyks įgyvendinant ERASMUS + programos mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-VET-000004756

Atrankos anketą rasite –

https://forms.gle/ETK8mCmqzF7QL9Qa9

PĖSČIŲJŲ ŽYGIS, ĮGYVENDINANT SPORTO RĖMIMO PROJEKTĄ
2022 m. rugsėjo 15 d. Utenos RPM centro Vr grupių mokiniai, lydimi fizinio ugdymo mokytojos Sigitos Žygaitės, dalyvavo pėsčiųjų žygyje. Projekto dalyviai aplankė rekonstruotą Klovinių užtvanką, Utenio stadioną, pasivaikščiojo Skaistašilio miško ir Krašuonos parko takeliais. Įveikta net 10 km! Mokytojos teigimu, pėsčiųjų žygiai patrauklūs ne tik aktyvia fizine veikla, bet tai puikus būdas pažinti savo kraštą, pabendrauti.
Žygis vyko pagal projekto ,,Judu-daugiau galiu“ Nr: SRF-FAV-2019-1-0076 veiklas – pėsčiųjų žygiai mokiniams ir mokytojams.
PĖSČIŲJŲ ŽYGIS PO ANYKŠČIŲ KRAŠTĄ
„Ar miške aš čia stoviu, ar danguj, ar rojuj? Kur tik žiūri, vis gražu: žalia, liekna, gryna…“ – šiomis, visiems puikiai žinomomis Antano Baranausko eilėmis apipintas Anykščių kraštas. Pakeliauti juo 2022 rugsėjo 16 d. išsiruošė ir Utenos RPM centro Vr -20 bei Vr -22 mokiniai, lydimi mokytojos Neringos Strelčiūnienės. Grožėdamiesi kvapą gniaužiančiomis upės kilpomis, žygeiviai keliavo palei Šventąją vaizdinga Vetygalos atodanga, nuo kurios atsiveria įstabūs reginiai. Geologai šią atodangą yra praminę Anykščių krašto gamtos istorijos knyga ne tik dėl atrastų senovinių šarvuotų žuvų, bet ir dėl seniausių atsivėrusių klodų. Smagi atrakcija mokiniams buvo persikėlimas per upę kabančiu tiltu, kuris linksmai siūbavo rudeninio vėjo gūsiuose. Pakeliui į Anykščius aplankytas Rubikių bokštas, nuo kurio matyti neaprėpiamos Rubikių ežero platybės ir aplink besidriekiantys laukai. Kupini įspūdžių, pavargę, bet smagiai nusiteikę mokiniai džiaugėsi turininga dar vienos darbingos savaitės pabaiga.
Žygis vyko pagal projekto ,,Judu-daugiau galiu“ Nr: SRF-FAV-2019-1-0076 veiklas – pėsčiųjų žygiai mokiniams ir mokytojams.
PĖSČIŲJŲ ŽYGIS BERNARDO LOUNO ŠEIMOS TAKAIS
2022 m. rugsėjo 9 d. grupelė Utenos RPM centro mokinių kartu su fizinio ugdymo mokytoja Sigita Žygaite dalyvavo pėsčiųjų žygyje Bernardo Louno šeimos takais. Maršruto tikslas – supažindinti su Utenoje gimusio garsaus kardiologo, defibriliatoriaus išradėjo, Nobelio taikos premijos laureato Bernardo Louno ir jo šeimos gyvenimu bei veikla Utenoje. Mokytojos teigimu, pagerbti kraštietį ir prisiminti jo nuopelnus paskatino ne tik noras kalbėti apie ėjimo naudą širdžiai, bet ir pastangos įtraukti kuo daugiau mokinių į fizinio aktyvumo veiklas.
Žygis vyko pagal projekto ,,Judu-daugiau galiu“ Nr: SRF-FAV-2019-1-0076 veiklas – pėsčiųjų žygiai mokiniams ir mokytojams
ŽYGIS Į SENIAUSIĄ AUKŠTAITIJOS NACIONALINIO PARKO KAIMĄ – STRIPEIKIUS
2022 m. rugsėjo 9 d. Utenos RPM centro Vr-20 ir Ak-22 gr. mokiniai, lydimi mokytojų Neringos Strelčiūnienės ir Audros Udrienės, lankėsi seniausiame Aukštaitijos nacionalinio parko kaime – Stripeikiuose. Eidami gėrėjosi unikaliu ledyno suformuotu reljefu: gausiais akmenimis pabarstytais kalnais ir kalneliais, žemumose telkšančiais ežerais, griovomis srūvančiais upeliais, saulėtais rudeninės saulės nutviekstais pušynais. Kelionę vainikavo Stripeikių bitininkystės muziejuje aplankyta interaktyvi ekspozicija, pritaikyta individualiam lankytojui. Joje ne tik senieji eksponatai, bet gausu ir autentiškos filmuotos medžiagos. Net penkiuose pastatuose įrengtos ekspozicijos kviečia pažinti bites bei jų gyvenamąsias erdves, sužinoti apie bitininkavimą ir jo raidą, bičių produktus, medinguosius augalus. Be pažintinės ekskursijos, būsimieji apskaitininkai turėjo ir mokomųjų tikslų – susipažinti su Stripeikių krašto bendruomenės finansinių ataskaitų rengimu. Žygis tęsėsi Ginučiuose, kur apžiūrėtas vienas įsimintiniausių Aukštaitijos nacionalinio parko simbolių – senove alsuojantis medinis Ginučių vandens malūnas, tiltas ir užtvanka. Namo grįžo kupini įspūdžių ir džiaugėsi prasmingai užbaigę pirmąją naujųjų mokslo metų savaitę.
Žygis vyko pagal projekto ,,Judu-daugiau galiu“ Nr: SRF-FAV-2019-1-0076 veiklas – pėsčiųjų žygiai mokiniams ir mokytojams
ATRANKA Į STAŽUOTĘ MALTOJE
Dėmesio!!! Skelbiama atranka mokiniams, norintiems atlikti praktiką Maltoje. Stažuotė vyks 2022 rugsėjo 22 – spalio 20 d. Atrankoje gali dalyvauti automechaniko, apdailininko, apskaitininko, konditerio ir virėjo specialybių mokiniai. Dalyvaudamas stažuotėse užsienio šalyse Tu ne tik įgysi neįkainojamų praktinių įgūdžių, bet ir susipažinsi su kitų šalių kultūra, papročiais, įgysi komandinio darbo patirties. Kultūrinių skirtumų patyrimas praturtins Tavo gyvenimą. Nepraleisk galimybės nemokamai pakeliauti po Europą ir tobulėti profesinėje srityje! Norintys dalyvauti turi užpildyti dalyvio anketą internete. Apie atrankos rezultatus dalyviai bus informuoti el. paštu individualiai. Atrinkti dalyviai turės pateikti asmens dokumento ir sveikatos draudimo kortelės kopiją. Nepilnamečiai dalyviai – tėvų sutikimą dalyvauti stažuotėje.
Stažuotė vyksta įgyvendinant ERASMUS + programos mobilumo projektą Nr. 2021-1-LT01-KA121-VET-000004756
Atrankos anketą rasite –
ŽYGIS DEGUČIŲ PAŽINTINIU TAKU
2022 m. rugsėjo 02 d. Utenos RPM centro Vr-20 grupės mokiniai su mokytoja Neringa Strelčiūniene dalyvavo pėsčiųjų žygyje. Keliaudami Degučių pažintiniu taku grožėjosi rudenėjančio miško spalvomis, susipažino su šimtamečio pušyno bei aukštapelkės augalija ir gyvūnija, užkopė į vaizdingą Degučių piliakalnį. Žygio dalyviai ne tik aktyviai praleido laiką gamtoje, mėgaudamiesi gamtos kvapų ir spalvų įvairove, bet ir susipažino su Degučių kraštovaizdžio draustinio vertybėms. Mokytojos Neringos teigimu, ėjimas – puikus būdas pagerinti sveikatą, o pėsčiųjų žygiai yra išties smagi bei naudinga pramoga, kuria mėgautis gali visi. Pėsčiųjų žygis vyko įgyvendinant projekto „Judu – daugiau galiu“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0076 veiklas.
lt_LT